Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

 
Idź do spisu treści

Menu główne

Dzień Edukacji Narodowej 2019

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2019/2020
 
 
 


Za nami wyjątkowa data - 14 października. To dzień wyjątkowy, ponieważ każdy z uczniów może podziękowań nauczycielom za trud ich pracy. Życzenia składano indywidualnie oraz zbiorowo, a wszystkie miłe słowa powodowały uczucie wzruszenia wśród naszego grona pedagogicznego.

Zgodnie z tradycją odbyła się uroczysta akademia, na której uczniowie przedstawili zabawny program artystyczny. Jak co roku odwiedzili nas nauczyciele będący na emeryturze. Wyróżnieniem była obecność znakomitych gości: Burmistrza Miasta Koła - Pana Krzysztofa Witkowskiego, Przewodniczącego Rady Miejskiej w Kole - Pana Tomasza Sobolewskiego oraz Przewodniczącego Rady Rodziców przy naszej szkole - Pana Sebastiana Kutego.

Pod nadzorem Pani Patrycji Malczyk, Pani Katarzyny Łojewskiej oraz
Pani Karoliny Cieślak uczniowie klasy VIIa, VIa, VIc i Va przedstawili spektakl pl. „Duża przerwa”. Dziewczynki wcieliły się w role nauczycielek, które podczas swobodnej i dowcipnej rozmowy poruszyły codzienne problemy pracowników oświaty. Całość zakończono piosenką „Pogoda ducha” zaśpiewaną przez naszych aktorów.

Po artystycznych doznaniach nastąpiła część oficjalna. Gronu pedagogicznemu złożono życzenia dalszych sukcesów w pracy zawodowej. Ważnym punktem spotkania było wręczenie nagród dla pracowników, którzy swoim zaangażowaniem najbardziej wyróżnili się w ubiegłym roku szkolnym.

Mamy nadzieję, że nadchodzące miesiące będą obfite w sukcesy naszych uczniów. Nie zabraknie w nich różnorodnych i ekscytujących wydarzeń, do których inspirować i zachęcać nas będą nasi przyjaciele - nauczyciele.
                                                                                                                      (artykuł: Patrycja Malczyk)

 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego