Informacja o rekrutacji nowych uczniów do klas pierwszych na rok szkolny 2021/2022 - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Szkolny informator

W dniu 15 kwietnia br., zgodnie z regulaminem rekrutacji do klas pierwszych w Szkole Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Kole z Oddziałami Integracyjnymi, została udostępniona lista kandydatów zakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym do klas pierwszych.

Zakwalifikowanie nie jest równoznaczne z przyjęciem do klasy pierwszej!!! Lista kandydatów przyjętych do klasy pierwszej zostanie ogłoszona 28 kwietnia 2021 r.

Pierwszeństwo mają dzieci z obwodu szkoły, kandydaci spoza obwodu szkoły będą mogli zostać przyjęci do klasy pierwszej tylko w sytuacji, gdy szkoła będzie dysponowała wolnymi miejscami (zakwalifikowani warunkowo).

Liczba uczniów w klasie pierwszej ogólnodostępnej nie może przekroczyć 25 uczniów oraz 20 uczniów w klasie integracyjnej.