Konkurs czytelniczy KRZYŻÓWKA LITERACKA - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Konkurs czytelniczy KRZYŻÓWKA LITERACKA

"Ze sztuką na ty"

Uczniowie klas IV – VI  brali udział w konkursie czytelniczym „KRZYŻÓWKA LITERACKA” zorganizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Kole. Każdy uczestnik konkursu musiał rozwiązać interaktywną krzyżówkę umieszczoną na stronie internetowej CDN PBP w zakładce Filii w Kole. Aby rozwiązać krzyżówkę uczeń musiał posiadać ogólną wiedzę z literatury dla dzieci i młodzieży, znać nazwiska autorów, umieć przyporządkować nazwisko do tytułu książki.

Do Biblioteki Pedagogicznej wpłynęły 32 poprawne rozwiązania z hasłem: „ CZYTAM KSIĄŻKI – LUBIĘ TO!” Z każdej szkoły wyłowiono w drodze losowania po dwóch laureatów, którzy zostali nagrodzeni książkami.

Laureaci z naszej szkoły to:

NATALIA ZAWALSKA z kl. VI C,
WERONIKA KUPIŃSKA z kl. VI A.

Wyróżnienia otrzymały:

ALEKSANDRA BLAŚKIEWICZ z kl. VI C,
OLIWIA PASZKIEWICZ z kl. VI C.

Opiekunowie:
                                                                                                           Renata Wabnic–Osowska,