"Rok szkoły w ruchu" - aerobik - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

"Rok szkoły w ruchu" - aerobik

Wydarzenia sportowe

W czwartek, 6 marca odbyło się pierwsze (z marcowego cyklu) spotkanie rodziców i dzieci na zajęciach fitness, prowadzonych pod hasłem „wiosna w ruchu”  w  ramach programu  „Rok szkoły w ruchu”. Pierwsza, teoretyczna część została przygotowana i zaprezentowana przez wykwalifikowaną fizjoterapeutkę Marietę Józefowicz pracownicę NZOZ, Centrum Rehabilitacyjno-Leczniczego w Kole. Dotyczyła ona wad postawy, zdrowego stylu życia, właściwego odżywiania i zapobiegania chorobom. Rodzice zostali zaproszeni na badania wad postawy do w/w centrum na ul. Kolejową 3. Druga część to aktywny udział w zajęciach latino-dance aerobicu prowadzonego przez panią H. Musiałek. Energiczna muzyka, dobry humor i wspaniała zabawa przypadła do gustu wszystkim ćwiczącym. Kolejne spotkania odbywać się będą w każdy czwartek marca.