"Książka czytana żyje dłużej"

Biblioteka szkolna

„PODARUJ KSIĄŻKĘ BIBLIOTECE” to cykliczna akcja, organizowana corocznie przez naszą bibliotekę szkolną. Celem akcji jest wzbogacanie księgozbioru i pozyskiwanie ciekawych książek, które zachęcą uczniów do czytania i rozbudzania swojej wiedzy i wyobraźni. Nie bez znaczenia jest też to, że niepotrzebne, przeczytane książki nie trafią na makulaturę, a będą jeszcze długo służyły innym.

Miłą niespodzianką jest to, że od początku roku szkolnego akcja ta cieszy się dużym powodzeniem, biblioteka wzbogaciła się o kilkadziesiąt książek. Dziękujemy uczniom, rodzicom i dziadkom  oraz  zachęcamy do dalszej współpracy.

Organizatorzy:
                                                                                                             Mirosława Rybicka,