Wycieczka do JuraParku - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Wycieczka do JuraParku

Wiadomości

W piękny, słoneczny, jesienny czwartek, 28 października 2021 roku, klasy: 1a,1b i 1c SP3 Koło wzięły udział w wycieczce do JuraPark u w Solcu Kujawskim. Pod okiem (i wskaźnikiem :)) przewodnika dzieci odbyły spacer po specjalnie przygotowanej ścieżce edukacyjnej. Uczniowie poznali prehistoryczny świat dinozaurów oraz mogli zaobserwować ich zmienność  gatunkową. Kluczowym punktem był emocjonujący seans filmowy 5D ukazujący życie gadów. Udaliśmy się również do muzeum, gdzie zobaczyliśmy wiele interesujących eksponatów. Zwieńczeniem wycieczki była wspólna zabawa na świeżym powietrzu z wykorzystaniem pięknej pogody oraz pełnego wachlarza atrakcji, w tym przejazd  kolejką szynową i mini rollercoasterem. Wrażenia zdobyte w czasie wycieczki pozostaną w nas na długo.

(Katarzyna Kościelna)