Bartosik Helena --- nauczyciel wspierający
Borowska Danuta --- nauczyciel wspierający
Cicha Anna --- edukacja wczesnoszkolna, wychowanie do życia w rodzinie --- wychowawca klasy 1b
Cieślak Karolina --- język polski --- wychowawca klasy 4b
Cytrowski Marek --- informatyka, technika
Czupryńska Urszula --- nauczyciel wspierający
Drzewiecka Kinga --- język angielski --- wychowawca klasy 8a
Fabisiak Edyta --- świetlica szkolna
Janczak Krystyna --- nauczyciel wspierający
Jarmuszkiewicz Daria --- edukacja wczesnoszkolna --- język angielski
Kalinowski Sebastian --- wychowanie fizyczne
Kazubowska Ewa --- matematyka
Kaźmierczak Jarosław --- informatyka, muzyka
Kaźmierczak Katarzyna --- język angielski --- wychowawca klasy 6c
Kicińska Ewelina --- język angielski
Komorowska Ewa --- nauczyciel wspierający
Kościelna Katarzyna --- edukacja wczesnoszkolna --- wychowawca klasy 3c
Kotleszka Małgorzata --- kierownik świetlicy szkolnej
Kowalczyk Magdalena --- język polski --- wychowawca klasy 8b
Królikowska Katarzyna --- język niemiecki, język mniejszości narodowej (niemiecki), Edukacja dla bezpieczeństwa
Kubsik Ewa --- świetlica szkolna
Kubsik Patrycja --- edukacja wczesnoszkolna --- wychowawca klasy 1c
Kujawa Łukasz --- wychowanie fizyczne
Leśniewska Małgorzata --- wychowawca klasy 2c
Łojewska Kamila --- logopeda szkolny
Łojewska Katarzyna --- język polski --- wychowawca klasy 6a
Łuczyńska Marzena --- historia, wiedza o społeczeństwie --- wychowawca klasy 5b
Łukaszewska Renata --- język angielski --- wychowawca klasy 6b
Malczyk Patrycja --- język polski --- wychowawca klasy 5a
Migus-Matusiak Joanna --- edukacja wczesnoszkolna --- wychowawca klasy 3c
Młodawski Krzysztof --- fizyka --- wychowawca klasy 7c
Musiałek Halina --- pedagog szkolny
Olejnik Katarzyna --- matematyka --- wychowawca klasy 5c
Perzyńska-Pluchrat Joanna --- edukacja wczesnoszkolna --- wychowawca klasy 1a
Radoszewska Joanna --- biologia --- wychowawca klasy 4a
Radwański Krzysztof --- wychowanie fizyczne, informatyka
Rakowska Sylwia --- nauczyciel wspierający
Rakowski Paweł --- matematyka --- wychowawca klasy 4c
Rossa Izabela --- wychowawca klasy 2b --- doradztwo zawodowe
Roszak Magdalena --- geografia --- wychowawca klasy 7a
Rybicka Mirosława --- historia, biblioteka szkolna --- wychowawca klasy 7b
Siekacz Jacek --- religia
Sobieraj Sława --- Edukacja dla bezpieczeństwa
Szacowna-Błaszczk Aleksandra --- nauczyciel wspierający
Szczecińska Ilona --- edukacja wczesnoszkolna --- wychowawca klasy 3a
Szkudelska Joanna --- psycholog szkolny
Świerczyńska Władysława --- matematyka
Tkacz Małgorzata --- przyroda, chemia
Tończyk Ewelina --- edukacja wczesnoszkolna --- wychowawca klasy 2a
Trocińska Grażyna --- matematyka
Witulska Beata --- nauczyciel wspierający
Wolszlegier Małgorzata --- nauczyciel wspierający
Wabnic-Osowska Renata --- plastyka, biblioteka szkolna
Woźniak Renata --- religia --- wychowawca klasy 5d
Wyrozumialska Czesława (s. Cyryla) --- religia
Zabłocka Edyta --- edukacja wczesnoszkolna --- wychowawca klasy 3b
Zabłocka Patrycja --- nauczyciel wspierający
Zapędowska-Śpiewak Magdalena --- język niemiecki
Zawadzka Magdalena --- nauczyciel wspierający
Zbierski Marcin --- świetlica szkolna