Konkurs plastyczny „Mój wymarzony miś” - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Konkurs plastyczny „Mój wymarzony miś”

"Ze sztuką na ty"

Szkoła Podstawowa nr 1 w Kole zorganizowała ogólnopolski konkurs plastyczny pt. „MÓJ WYMARZONY MIŚ”, w którym wzięliśmy udział. Każdy uczestnik konkursu miał za zadanie przedstawić swojego wymarzonego misia w formie rysunku lub pracy przestrzennej. Ze 132 nadesłanych prac wybrano najpiękniejsze pluszaki. Wśród nagrodzonych znalazły się również dzieci z naszej szkoły.

W kategorii FORMA PRZESTRZENNA uczniów klas IV – VI:
• NAGRODA – KACPER MAJTKA Z KL. IV B
• WYRÓŻNIENIE – MILENA ALAGIERSKA Z KL. VI A.

W kategorii FORMA PŁASKA uczniów klas IV – VI:
• NAGRODA – MARIANNA KUJAWA Z KL. VI A.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 25 listopada 2015r. Zwycięzcy wysłuchali „misiowej” części artystycznej, poczęstowali się słodkościami i odebrali nagrody książkowe.

Opiekun:
                                                                                                                    Renata Wabnic-Osowska