Ogólnopolski Turniej Piłkarski 2014 - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Ogólnopolski Turniej Piłkarski 2014

Wydarzenia sportowe

Pierwszy dzień wiosny przyniósł śliczną pogodę. W tak wymarzonych warunkach atmosferycznych reprezentacja naszej szkoły rywalizowała w rozgrywkach powiatowych w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego „Z podwórka na stadion” Tymbark 2014 w kategorii U – 12. Do rywalizacji sportowej swój akces zgłosiło aż siedem zespołów. Jednak nie wszystkie dojechały. O pierwsze trzy miejsca rywalizowały zespoły z Grzegorzewa, Dąbia i nasza reprezentacja. Bezapelacyjny, świetnie grający zespół z Dąbia wywalczył awans do etapu wojewódzkiego. W meczu o drugie miejsce nieznacznie lepszym zespołem okazali się gracze z Grzegorzewa. Na uwagę zasługuje fakt, że organizatorem rozgrywek powiatowych na prośbę Okręgowego Związki Piłki Nożnej w Koninie był nauczyciel wychowania fizycznego z „Trójki” Pan Paweł Rakowski.