IX Turniej Wielkopolski „Orlik” - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

IX Turniej Wielkopolski „Orlik”

Wydarzenia sportowe

Dnia 23 kwietnia 2018 roku odbył się drugi etap IX Turnieju Wielkopolski „Orlik” na szczeblu powiatu w piłce nożnej. Nasza reprezentacja w składzie: Jakub Karalus, Adam Antkiewicz, Filip Bartosik, Marcel Kaźmierczak, Eryk Krokos, Wiktor Rakowski, Maciej Pudlarz, Bartosz Frątczak (kontuzja ze względu na uraz mięśnia dwugłowego, nie mógł brać czynnego udziału w rozgrywkach) wywalczyła 2 miejsce. Druga lokata nie premiowała nas do udziału w dalszych rozgrywkach na szczeblu regionu.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia! Naszym uczniom dziękujemy za włożony wkład i godne reprezentowanie naszej szkoły. Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz dumny opiekun.

Cieszy fakt, iż w turnieju wystąpił uczeń klasy IIIa Marcel Kaźmierczak, który na boisku musiał rywalizować ze starszymi o trzy lata kolegami, nie skromnie przyznam, że z dużym powodzeniem!

Opiekun: Sebastian Kalinowski