"Hasło miesiąca" - listopad - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

"Hasło miesiąca" - listopad

Biblioteka szkolna

Zabawa edukacyjna „HASŁO MIESIĄCA” zaproponowana  w październiku przez bibliotekę szkolną cieszyła się dużym zainteresowaniem. Każde chętne dziecko mogło poszukać wyjaśnienia hasła „archeologia”, zapisać je na kartce, podpisać się i wrzucić do specjalnego pudełka w bibliotece.

Spośród ponad pięćdziesięciu poprawnych wyjaśnień, co to jest archeologia wylosowano jedno, którego autor otrzymała nagrodę niespodziankę. Tym razem był to IGOR BUDKA z kl. 6a.

Kontynuujemy naszą zabawę, w miesiącu listopadzie hasło jest związane ze Świętem Niepodległości i brzmi: „PATRIOTA”.

Organizatorzy:

Mirosława Rybicka,