Konkurs plastyczny „Wielkanocne ozdoby”

Biblioteka szkolna

W ostatnich dniach marca biblioteka szkolna zaprosiła uczniów klas IV – VII do udziału w nietypowym, internetowym  konkursie plastycznym pt. „Wielkanocne ozdoby”.

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać dowolną ozdobę wielkanocną. Miała to być praca przestrzenna. Ozdoba mogła być wykonana  w dowolnej technice i z  dowolnych materiałów.

Na konkurs wpłynęło ponad czterdzieści ozdób. Większość z nich to przepiękne, różnorodne, kolorowe pisanki, ale były też zajączki, baranki, palemki i stroiki.

Ze względu na obecną sytuację spowodowaną epidemią koronawirusa  i  pracę zdalną uczniowie przesyłali zdjęcia swoich prac do organizatora.

Tym razem nie było wybierania najpiękniejszych prac i przyznawania nagród. Wszyscy twórcy wielkanocnych ozdób otrzymali oceny z plastyki, a ich prace możemy obejrzeć na stronie internetowej naszej i Facebooku szkoły.

Wszyscy jesteśmy zwycięzcami! Brawo!

Organizatorzy:
                                                                                                                 Renata Wabnic – Osowska