Konrus plastyczny "Dzwoneczek" - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Konrus plastyczny "Dzwoneczek"

"Ze sztuką na ty"

W listopadzie dzieci z naszej szkoły przygotowały prace na konkurs plastyczny pt. „Dzwoneczek” zorganizowany przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Kole.

Zadaniem każdego uczestnika konkursu było wykonanie w dowolnej technice plastycznej pracy przestrzennej – DZWONECZKA, symbolu dobrej nowiny i radości.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, powstało mnóstwo pięknych prac wykonanych z przeróżnych materiałów i różnej wielkości.
Z całego powiatu wpłynęło do biblioteki aż 170 dzwoneczków.

Jury doceniło prace naszych uczennic. W kategorii uczniów klas IV–VI przyznano nagrody dla:

I miejsce – WERONIKA PRAŻANOWSKA z kl. VIc,
II miejsce – WERONIKA KUPIŃSKA z kl. V
a.

Nagrody książkowe wręczono laureatkom w dniu 11.12.2014r. w siedzibie biblioteki.

Opiekun: Renata Wabnic–Osowska