Komkurs plastyczny CHRZEST POLSKI W MOICH OCZACH - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Komkurs plastyczny CHRZEST POLSKI W MOICH OCZACH

"Ze sztuką na ty"

Z okazji 1050 rocznicy Chrztu Polski Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Koninie Filia w Kole zorganizowała konkurs plastyczny dla uczniów klas IV – VI pt. „CHRZEST POLSKI W MOICH OCZACH”.

Każdy uczestnik konkursu miał za zadanie wykonać pracę plastyczną w dowolnej technice, na kartce formatu A 4, która będzie obrazowała 1050 rocznicę Chrztu polski jako datę niezwykle ważną w dziejach naszego narodu.

Nie zdobyliśmy nagród, ale każdy uczeń, który wykonał pracę otrzymał pamiątkowy dyplom.

Opiekunowie:
                                                                                                          Mirosława Rybicka,