Projekt dotacyjny Fundacji PZU - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Projekt dotacyjny Fundacji PZU

"Z PZU po lekcjach"

Wbrew pozorom, dzieci nudzą się nie tylko w czasie deszczu. Kłopotem w małych miastach i na wsiach jest brak ciekawych zajęć pozaszkolnych dla dzieci. Dlatego w ramach projektu dotacyjnego „Z PZU po lekcjach”, Fundacja PZU wspiera instutucje pozarządowe, które organizują ciekawe i pożyteczne zajęcia dodatkowe dla dzieci, promują przedsięwzięcia, które rozbudzają w uczniach ciekawość świata, pasję i aktywność, a także poprawiają standard nauczania i rozwijają zdolności uczniów.

Bezpłatne zajęcia prowadzone na terenie kolskiej Trójki dotyczą rozwoju twórczego myślenia w czasie zajęć dodatkowych po lekcjach. Atrakcyjne formy kształcenia wprowadzają uczniów w nowoczesną edukację pobudzającą obie półkule mózgowe oraz rozbudzają w nich różnorodne pasje. Prowadzone są w 17 grupach i trwają od września br. do czerwca 2015.