Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Szkolny informator

Na prośbę Naczelnika Wydziału Spraw Społecznych:

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 rozpoczął się 1 kwietnia br. i  potrwa do 30 września br. Pozostał już tylko miesiąc do zakończenia spisu, dlatego przypominamy i zachęcamy Państwa do realizacji obowiązku spisowego. Głównym sposobem przekazania danych w NSP 2021 jest samospis internetowy, przy użyciu interaktywnego formularza, który jest dostępny na stronie www.spis.gov.pl.

Metody uzupełniające to spis przez rachmistrza spisowego lub przez infolinię spisową: nr tel. 22 279 99 99. Jeżeli ktoś nie może, bądź nie potrafi samodzielnie dokonać spisu przez Internet i nie skontaktował się z nim jeszcze rachmistrz, może spisać się w punkcie spisowym w Urzędzie Miejskim w Kole przy ulicy Stary Rynek 1 (pok.103) tel. 632627524 lub przy ul. Mickiewicza 12, tel. 632627502, gdzie członkowie gminnego biura spisowego służą pomocą.

Przypominamy, że spisem są objęte wszystkie osoby zamieszkujące w kraju stale lub czasowo a także osoby przebywające czasowo za granicą, jeśli posiadają tu adres stałego zameldowania. Pamiętajmy, że udział w spisie jest obowiązkowy - tak stanowi ustawa o NSP.”