"Poznaj Świat przez Języki" - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

"Poznaj Świat przez Języki"

Szkolny informator > Język obcy twoją szansą

W dniach 17.09. - 05.10. 2012r. uczniowie z klasy VIa i VIb naszej szkoły wzięli udział w internetowym konkursie języka angielskiego „Poznaj Świat przez Języki” (http://poznaj-swiat-przez-jezyki.pl/), zdobywając najwyższą ilość punktów w Kole. Inicjatorem udziału w konkursie była p. Renata Łukaszewska, nauczyciel języka angielskiego w SP3.

Ideą konkursu było przekonanie młodych osób, że znajomość języków obcych jest niezbędna do funkcjonowania we współczesnym świecie. Daje możliwość swobodnego podróżowania, komunikowania się z innymi i sprawia, że stajemy się obywatelami świata.
    Celem konkursu było przede wszystkim zachęcenie młodzieży do twórczego podejścia do nauki języka obcego i podejmowania nowych wyzwań językowych. Innowacją, dodatkowo motywującą do nauki języka angielskiego, była możliwość zdobywania punktów dzięki rozwiązywaniu testów -  quizów on - line oraz tworzeniu kreatywnych haseł.

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!