Konkurs plastyczny "Rolka i jej marzenie" - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Konkurs plastyczny "Rolka i jej marzenie"

"Ze sztuką na ty"

Uczniowie naszej szkoły brali udział w bardzo twórczym konkursie plastycznym pt. „ROLKA I JEJ MARZENIE” zorganizowanym przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Kole. Zadanie konkursowe polegało na tym, żeby w kreatywny sposób wykorzystać rolki po papierze toaletowym lub ręcznikach papierowych. Technika wykonania i wielkość pracy plastycznej była dowolna.

Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, z całego powiatu wpłynęło do biblioteki aż 160 prac. Jury wyłoniło laureatów w czterech kategoriach wiekowych.

W kategorii uczniów klas IV–VI  uczeń naszej szkoły – MATEUSZ KUBSIK z kl. Va zdobył drugie miejsce (na zdjęciu po prawej).

Nagrody książkowe wręczono laureatkom w dniu 26.03.2015r. w siedzibie biblioteki.

Opiekun:
                                                                                                                  Renata Wabnic–Osowska