Konkurs plastyczny MORSKIE OPOWIEŚCI

"Ze sztuką na ty"

Przez cały marzec 2016 roku przygotowywaliśmy prace plastyczne na konkurs pt. „MORSKIE OPOWIEŚCI” zorganizowany przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Kole.

Celem konkursu było rozpowszechnianie i wzmacnianie wśród dzieci
wizerunku Polski jako kraju nadmorskiego, zainteresowania tą tematyką oraz ogólne rozwijanie kreatywności, fantazji i wyobraźni plastycznej.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej przedstawiającej MORSKI ŚWIAT PRZYSZŁOŚCI w dowolnej technice.

Konkurs cieszył się
ogromnym zainteresowaniem, czego dowodem była duża ilość nadesłanych prac (ponad 100 kreacji plastycznych). W tym konkursie uczestniczyli również uczniowie z naszej szkoły, wśród których nagrodzono i wyróżniono następujące osoby:

W kategorii uczniów klas I – III:

I miejsce – ŁUCJA MAJKOWSKA z kl. Ib,
wyróżnienie – DAWID SZYMANKIEWICZ z kl. I
b.

W kategorii uczniów klas IV – VI:

I miejsce – AGNIESZKA ZIÓŁKOWSKA z kl. VIc,
III miejsce – HANNA JABŁOŃSKA z kl. IV
b,
wyróżnienie – KAMILA IGNACZAK z kl. VI
b.

W dniu 27 kwietnia 2016r. w siedzibie biblioteki wręczono laureatom nagrody – interesujące książki.

Opiekunowie:
                                                                                                     Edyta Zabłocka,