"SP3 W AKCJI" - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Szkolny informator > STAŃ PO ZIELONEJ STRONIE MOCY

"SP3 W AKCJI"

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Kole biorą udział w akcji ekologicznej
„STAŃ PO ZIELONEJ STRONIE MOCY”.

Polega ona na zbiórce starego, zużytego sprzętu RTV i AGD, sprzętu komputerowego, niepotrzebnych baterii, płyt CD/DVD/Blu-ray, pudełek po płytach oraz zużytych telefonów komórkowych i ładowarek.

Jak informowaliśmy wcześniej, w pierwszych dniach akcji byliśmy na 2000 miejscu w Polsce. Obecnie zajmujemy w tym rankingu 18 pozycję (dane z dnia 10.05.2013).

W związku z prowadzoną akcją społeczność naszej placówki zwraca się z uprzejmą prośbą  o pomoc

i wsparcie tego przedsięwzięcia, dzięki któremu możemy pozyskać środki finansowe na modernizację
i rozbudowę zaplecza komputerowego naszej szkoły.

Jeśli Państwo posiadają w swoich domach w/w sprzęt, który jest już zużyty i niepotrzebny prosimy dostarczyć go do naszej placówki lub skontaktować się z nami, a my na pewno po niego zgłosimy się.

(kontakt z opiekunami akcji, p. Grażyną Trocińską i p. Anną Cichą – tel. 63 272-07-23)