#Kartka Świąteczna Dla... - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

#Kartka Świąteczna Dla...

Wiadomości

Grudzień to wyjątkowy miesiąc. Przepełniony jest radością oraz nadzieją. To także czas na pielęgnowanie wspaniałej polskiej tradycji obchodów świąt Bożego Narodzenia. Wiele zwyczajów na dobre zagościło w polskich domach, mimo ciągłych zmian w otaczającej nas rzeczywistości. Jednym z nich są życzenia. Choć zwyczaj wysyłania tradycyjnych kartek świątecznych zanika, wypierany przez życzenia przesyłane elektronicznie, wciąż w naszym otoczeniu są ludzie, którzy nie tylko je piszą, ale również chętnie je otrzymują. Są to osoby, którym zwykła kartka świąteczna przypomina, że ktoś pamięta i życzy im wesołych świąt.

Nasza szkoła, z ogromnym entuzjazmem, włączyła się w akcję #Kartka Świąteczna Dla…, organizowanej przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. Życzenia trafiły między innymi w ręce pracowników Urzędu Miejskiego i przedstawicieli Rady Miejskiej w Kole oraz Seniorów z Dziennego Domu Senior+ w Kole.

Zachęcamy także do zabawy wszystkich sympatyków naszej szkoły. Wspólnie sprawmy, aby tradycja wysyłania kartek świątecznych została z nami jak najdłużej.

(Patrycja Malczyk)