Konkurs plastyczny "Diabolina i inni" - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Konkurs plastyczny "Diabolina i inni"

"Ze sztuką na ty"

Przez cały styczeń uczniowie naszej szkoły pracowali twórczo nad ilustracjami przedstawiającymi ulubioną postać z dowolnej bajki. Był to temat pracy na konkurs, który zorganizowała Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kole – „Diabolina i inni”.

Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, powstało mnóstwo pięknych prac wykonanych różnymi technikami. Z całego powiatu wpłynęło do biblioteki aż 300 prac przedstawiających ulubionych bohaterów z bajek.

Jury doceniło prace uczennic z naszej szkoły.

W kategorii uczniów klas I – III
:
wyróżnienie otrzymała ADRIANNA  BABACZ z kl. IIIa.

W kategorii uczniów klas IV – VI zdobyliśmy:
III miejsce – MARTA  SZUMNA z kl. VI
c,
wyróżnienie – JULIANNA  ULIŃSKA z kl. IV
a (na pierwszm zdjęciu poniżej).

Nagrody książkowe wręczono laureatkom w dniu 12.02.2015r. w siedzibie biblioteki.

Opiekunowie:
                                                                                                                       Marianna Chojnacka,