Mikołajki z Małą Kolską Ligą - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Mikołajki z Małą Kolską Ligą

Wydarzenia sportowe

W Mikołajki, 6 grudnia odbyła się kolejna seria rozgrywek sportowych w ramach Małej Kolskiej Ligi. Tym razem wszystkich przybyłych zawodników i ich opiekunów spotkała niezbyt miła niespodzianka. Okazało się, że z rywalizacji sportowej wycofały się dwa zespoły. Spowodowało to pewne zamieszanie, które niewątpliwie niekorzystnie wpłynęło na cały turniej. Z tego też względu rozegrane zostały tylko dwie kolejki. W pierwszym meczu nasi chłopcy po emocjonującym widowisku, pełnym napięcia ulegli faworytom turnieju – zespołowi ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kole 3:6. W drugim meczu dość spokojnie reprezentacja naszej szkoły wygrała ze „Zjednoczonymi” Babiak 2:0. Kolejne rozgrywki najprawdopodobniej rozegrane zostaną dopiero w lutym przyszłego roku.