„Tablice pamiątkowe z lat 1901-2020 w kościołach Ziemi Kolskiej świadkami historii” - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Wiadomości

Publikacja zatytułowana „Tablice pamiątkowe z lat 1901-2020 w kościołach Ziemi Kolskiej świadkami historii” autorstwa dwóch kolskich regionalistów i społeczników - Kazimierza Kasperkiewicza i Jacka Skryckiego już w naszej bibliotece szkolnej. Taki prezent został dziś wręczony przez jednego z autorów - Pana Jacka z dedykacją dla szkolnej społeczności.

Od lewej: Jacek Skrycki i Kazimierz Kasperkiewicz
Żródło foto:

Bardzo nam miło, że absolwent naszej placówki, Pan Jacek Skrycki pamięta o swojej dawnej szkole podstawowej.
Serdecznie dziękujemy.

Dyrektor szkoły - Grażyna Trocińska