Halowa Piłka Nożna 2015 - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

 
Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

Halowa Piłka Nożna 2015

Wydarzenia sportowe
 


Koniec października 2015 roku to dla reprezentacji szkoły intensywny czas rywalizacji sportowej w halową piłkę nożną. 26 października odbyły się miejskie eliminacje, po których uzyskaliśmy prawo występu w zawodach powiatowych przypadających 28 października. W rozgrywkach miejskich uzyskaliśmy tytuł wicemistrza miasta Koła ulegając tylko faworytowi rozgrywek - Szkole Podstawowej nr 1 z Koła. Trzecie miejsce, co prawda na podium, ale nie dające dalszego awansu zajęła reprezentacja Zespołu Szkół nr 2 w Kole.

W zawodach powiatowych nasi chłopcy uplasowali się na trzecim miejscu wygrywając w małym finale z reprezentacją Szkoły Podstawowej w Łubiance. Bardzo dużo emocji dostarczył finał, w którym spotkały się zespoły ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kole i Szkoły Podstawowej w Chełmnie. Rozstrzygnięcie padło dopiero w serii rzutów karnych, w których lepsi okazali się gracze z Chełmna. Właśnie oni będą reprezentować nasz powiat w zawodach rejonowych.

Reprezentacja naszej szkoły:
Bartosz Frątczak (kl. 4b), Mateusz Janicki (4c), Piotr Klaczyński (kl. 5a), Bartłomiej Kazimierczak (kl. 5a), Kamil Nitecki (kl. 5b), Miłosz Pyrzyński (kl. 6a), Adam Marciniak (kl. 6c) i Mateusz Nijak (kl. 6c).


 
 
 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego