Blog SKO "Trójki" blogiem miesiąca - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Blog SKO "Trójki" blogiem miesiąca

SKO w naszej "Trójce"

Kwiecień okazał się szczęśliwym miesiącem dla Blogu SKO SP3, ponieważ Komisja Konkursowa Szkolnych Blogów SKO doceniła pracę i zaangażowanie naszej „Trójki” wybierając ją z ponad 500 placówek z całej Polski i nagradzając tytułem „SKO Blog Miesiąca”. Dzięki temu Szkoła Podstawowa nr 3 otrzyma laptopa i szereg upominków dla uczniów.

To już drugie wyróżnienie w tym roku szkolnym. Pierwsze placówka zdobyła w październiku. Przypominamy, że „SKO Blog Miesiąca” to konkurs przeznaczony dla szkół, które prowadzą blog szkoły oraz posiadają rachunek SKO - konto dla Szkoły. Co miesiąc, od września do czerwca, komisja konkursowa dokonuje oceny platform plasujących się na miejscach od 1 do 10 w rankingu najpopularniejszych, przy czym klasyfikacja oparta jest na liczbie odwiedzin internautów.

Na blogu SP3 opiekun SKO – wicedyrektor Grażyna Trocińska opisuje działania edukacyjne związane z SKO,
dotyczące m.in. popularyzacji idei oszczędzania i przedsiębiorczości oraz współpracy z rodzicami i społecznością lokalną.

Odwiedź nasz Szkolny Blog SKO