Konkurs - "Kronika SKO" - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Konkurs - "Kronika SKO"

SKO w naszej "Trójce"

Jesteśmy wśród nagrodzonych!

Ukazały się wyniki tegorocznego konkursu "Kronika SKO" edycja 2013/2014. PKO Bank Polski wybrał najaktywniejsze i najbardziej zaangażowane w edukację finansową szkoły z różnych regionów Polski. W etapie regionalnym konkursu dla SKO nagrody finansowe w wysokości 3 tys. złotych, 2 tys. złotych i 1 tys. złotych otrzymało łącznie 361 placówek. Wśród nich znalazła się nasza szkoła otrzymując nagrodę finansową II stopnia w kwocie 2000 zł.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu:
- uczniom za oszczędzanie i włączanie się do akcji, które miały za cel promowanie oszczędzania, ochrony środowiska, przedsiębiorczości, pomagania innym
;
- nauczycielom, którzy wpłacane grosiki skrzętnie przeliczali i wpłacali opiekunowi SKO, a także koordynowali przeprowadzane akcje.

Wszystkim życzymy udanych wakacji i do zobaczenia w nowym roku szkolnym!