Memoriał Henryka Szurgota 2015 - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

 
Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

Memoriał Henryka Szurgota 2015

Wydarzenia sportowe
 
 


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole wraz z Towarzystwem Promocji Piłki Siatkowej w Kole byli organizatorami i gospodarzami kolejnego już turnieju piłki siatkowej w kategorii szkół podstawowych. W niedzielę 19 kwietnia 2015 roku do rywalizacji sportowej stanęły reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 3 z Koła, Chodowa, Dąbia, Konina i dwie drużyny ze Szkoły Podstawowej w Głębokim.

Rywalizacja odbywała się w dwóch grupach: grupę A tworzyli zawodnicy z Konina, Dąbia i naszej szkoły; grupę B - dwie reprezentacje - ze szkoły w Głębokim oraz w Chodowie. Rywalizacja w grupach odbywała się systemem „każdy z każdym”. Następnie dwie pierwsze drużyny z poszczególnych grup rozgrywały półfinały, później finały. Reprezentacja „Trójki” dość gładko przeszła przez grupę wygrywając swoje mecze w stosunku 2:0. W półfinale przyszło nam rywalizować z zawodnikami z Chodowa. Mecz był na wyrównanym poziomie, górą jednak byli nasi chłopcy również wygrywając 2:0. W finale ponownie spotkaliśmy się z reprezentacją szkoły z Dąbia. Również tym razem zawodnicy z naszej szkoły stanęli na wysokości zadania i kolejny raz wygrali mecz w stosunku 2:0.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż w całym turnieju nasza reprezentacja nie straciła żadnego seta. Uczeń z „Trójki”, Kacper Madaliński został wybrany najlepszym zawodnikiem memoriału.


Serdecznie gratulujemy naszym chłopcom!


 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego