Konkurs plastyczny DO CZEGO MORZE SŁUŻYĆ MOŻE? - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Konkurs plastyczny DO CZEGO MORZE SŁUŻYĆ MOŻE?

"Ze sztuką na ty"

W bieżącym roku szkolnym wzięliśmy udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym zorganizowanym przez Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej pt. „DO CZEGO MORZE SŁUŻYĆ MOŻE?”

Celem konkursu było zainteresowanie dzieci tematyką morską i rozpowszechnienie wizerunku Polski, jako kraju morskiego. Każdy uczestnik konkursu miał za zadanie w dowolny sposób zinterpretować temat wykorzystując dowolną technikę plastyczną.

Tym razem uczniowie naszej szkoły nie zdobyli nagród, ale cztery osoby wyróżniono specjalnymi dyplomami:

- JULIA TĘGOS z kl. 4C,
- TYMOTEUSZ NOWICKI z kl. 4C,
- JUSTYNA KRÓLIK z kl. 5A,
- WERONIKA SUJEWICZ z kl. 6C.

Opiekun: Renata Wabnic – Osowska