"Jak dobrze być żabką" - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

"Jak dobrze być żabką"

"Ze sztuką na ty"

Uczniowie nasze „TRÓJKI” wzięli udział w konkursie plastycznym pt. „JAK DOBRZE BYĆ ŻABKĄ zorganizowanym przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Kole.
Zadaniem każdego uczestnika konkursu było wykonanie figurki przedstawiającej żabkę. Rzeźba mogła być wykonana w dowolnej technice plastycznej i z różnych materiałów. Nie było też żadnych ograniczeń, co do wielkości figurki. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Dzieci wykonały mnóstwo ciekawych prac.
    Doceniono również prace naszych uczniów. W kategorii  klas I-III trzecie miejsce otrzymał MIKOŁAJ KASPRZAK - uczeń klasy IIIb. Natomiast w kategorii uczniów klas IV-VI wyróżnienie przyznano ZOFII ZDRODOWSKIEJ z klasy IVa.   Gratulujemy!