Konkurs plastyczny "Mój czas" - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Konkurs plastyczny "Mój czas"

"Ze sztuką na ty"

W roku szkolnym 2013/14 uczniowie naszej szkoły brali udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „MÓJ CZAS” zorganizowanym przez Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych w Poznaniu, który odbył się w ramach kampanii profilaktycznej Zachowaj Trzeźwy Umysł.

Cieszymy się bardzo, że zauważono prace naszych uczennic. Laureatkami konkursu zostały:
ola Perz z klasy Va i Zuzanna Jędrasiak z klasy Vb.
W ostatnich dniach września 2014 r. dziewczynki otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.

W kampaniach Zachowaj Trzeźwy Umysł co roku uczestniczy mnóstwo szkół z całej Polski, które dzięki ciekawym konkursom łączą profilaktykę z pożyteczną zabawą.

Wyróżnione prace można obejrzeć na stronie:

Opiekun:
                                                                                                                         Renata Wabnic-Osowska