Podziękowanie za udział w III edycji akcji „Razem na Święta” - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Podziękowanie za udział w III edycji akcji „Razem na Święta”

Nasza szkoła uczestniczyła w III edycji akcji „Razem na Święta”,
za co otrzymaliśmy dyplom z podziękowaniem Ministra Edukacji Narodowej – Przemysława Czarnka.

"
Ponad 12 tys. szkół, przedszkoli i placówek oświatowych z całego kraju wzięło udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na Święta”. To rekordowa liczba zgłoszeń. Uczniowie i nauczyciele wspólnie organizowali zbiórki darów dla potrzebujących, śpiewali kolędy, przygotowywali kartki z życzeniami oraz świąteczne upominki dla osób starszych i samotnych z najbliższej okolicy. Swoimi działaniami udowodnili, że pomagać można niezależnie od okoliczności..."

Fragment artykułu, źródło: