Najlepsi w Kole - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Najlepsi w Kole

Wydarzenia sportowe

W dniu 29 stycznia odbyły się rozgrywki miejskie w piłkę siatkową szkół podstawowych. Gospodarzem zawodów była Szkoła Podstawowa nr 1 w Kole, zaś turniej odbył się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole. Sędzią głównym zawodów był Pan Jacek Krzaczek, na co dzień nauczyciel w kolskiej „Jedynce”. Gra toczyła się do dwóch wygranych setów, każdy do 25 punktów.  W meczu o pierwsze miejsce nasi chłopcy zmierzyli się z reprezentacją Szkoły Podstawowej nr 5 w Kole. Pierwszy set należał do zawodników z „Piątki”, który wygrali do 18. Drugi i trzeci set rozstrzygający o zwycięstwie to już znaczna przewaga naszych zawodników, które zostały wygrane do 20 i 8 punktów. Tym samym zapewniliśmy sobie awans do zawodów powiatowych, które odbędą się 7 lutego, również w hali MOSiR w Kole.
Skład reprezentacji: Frydziński Jan – kl. 5a, Krawczyk Adam, Trębacki Jakub i Perz Kacper – kl. 6a; Więtczak Łukasz, Szczeciński Aleksander, Dziedziczak Jan – kl. 6b; Buczkowski Piotr, Mazur Kamil, Kos Adrian – kl. 6c. Opiekun Pan Paweł Rakowski.