35. Międzynarodowy Bieg Warciański - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

35. Międzynarodowy Bieg Warciański

Wydarzenia sportowe

Pani Małgorzata Łukasik, p.o. Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, w dniu 23 listopada 2015r. zaprosiła uczniów i nauczycieli oraz dyrektorów szkół i przedszkoli z Koła na podsumowanie 35. Międzynarodowego Biegu Warciańskiego. Pośród wyróżnionych uczniów z naszej szkoły zaproszenie otrzymali: Marcel Kaźmierczak (kl. 1a), Hanna Lisiecka (kl. 3c), Katarzyna Bednarska (kl. 4b), Filip Bartosik (kl. 4a), Agnieszka Ziółkowska (kl. 6c) i Pola Perz (kl. 6a). Oprócz przepięknych dyplomów i pamiątkowych medali, otrzymali również bony na zakup dowolnego sprzętu sportowego.

Szczególne podziękowania otrzymali również nauczyciele wychowania fizycznego: Pani Halina Musiałek, Pani Ewa Kubsik oraz Pan Paweł Rakowski za pomoc w organizacji biegu i pracę w komisji sędziowskiej. Dekoracji dokonały: Pani Małgorzata Łukasik - p.o. Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole oraz Pani Bogusława Szczecińska – sekretarz Miasta Koła.

W klasyfikacji kolskich szkół podstawowych nasza „Trójka” zajęła II miejsce. Dzięki dużemu zainteresowaniu ze strony uczniów i licznemu udziałowi w biegu szkoła otrzymała bon na realizację w sklepie sportowym w kwocie 400 złotych. Pieniądze zostaną przeznaczone zgodnie z bieżącymi potrzebami szkoły
na zakupiony sprzęt sportowy będzie służył uczniom, wpływając na atrakcyjność zajęć.

Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w Biegu Warciańskim,
a wyróżnionym życzymy kolejnych sukcesów.