Konkurs plastyczny MOJE BULLERBYN - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Konkurs plastyczny MOJE BULLERBYN

"Ze sztuką na ty"

W styczniu uczniowie naszej szkoły przygotowali prace na konkurs plastyczny pt. „MOJE BULLERBYN” zorganizowany przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Kole. Zadaniem każdego uczestnika konkursu było wykonanie ilustracji w technice kolażu przedstawiającej ulubionego bohatera z książki A. Lindgren „Dzieci z Bullerbyn”.

Konkurs cieszył się zainteresowaniem wśród uczniów klas IV – VI. Z całego powiatu wpłynęło do biblioteki 65 ilustracji.

Jury nagrodziło prace naszych uczennic. W kategorii uczniów klas IV – VI przyznano:

II miejsce – MARTYNA MUSIAŁ z kl. V A,
III miejsce – FIONA PAWLAK z kl. IV A.

Nagrody książkowe wręczono laureatkom w dniu 25.02.2016r. w siedzibie biblioteki.

Opiekun:
                                                                                            Renata Wabnic-Osowska