"Hasło miesiąca" - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

"Hasło miesiąca"

Biblioteka szkolna zaprasza do udziału w zabawie edukacyjnej „hasło miesiąca”.

Każdego miesiąca chętni uczniowie wyjaśnią znaczenie hasła, które zapiszą na podpisanej kartce. Rozwiązania należy wrzucić do pudełka w bibliotece szkolnej. Spośród wszystkich poprawnych wyjaśnień zostanie wylosowana jedna nagroda niespodzianka. Zabawa w poszukiwanie wyjaśnienia do hasła ma na celu naukę korzystania z encyklopedii, słowników, leksykonów, poradników i atlasów.

Hasło miesiąca października to: archeologia

Organizatorzy:

Mirosława Rybicka,