Konkurs historyczno-plastyczny STAROŻYTNY RZYM - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Konkurs historyczno-plastyczny STAROŻYTNY RZYM

"Ze sztuką na ty"

Uczniowie naszej szkoły: Weronika Sujewicz, Miłosz Zborowski, Tymoteusz Nowicki, Justyna Królik, Dominika Pejcz, Igor Budka i Dżesika Filiks, zdobyli nagrody w konkursie „Starożytny Rzym” zorganizowanym przez Stowarzyszenie „Kolanie”. Celem konkursu było wzbogacanie wiedzy o historii czasów starożytnych.

Każdy uczestnik konkursu mógł wykonać pracę płaską lub przestrzenną w dowolnej technice. Uroczystość wręczenia nagród miała miejsce 05.12.2016r. w  Miejskim Domu Kultury w Kole.

Zwycięzcom gratulujemy!

Szkolni opiekunowie konkursu: