Wsparcie rzeczowe dla SP3 - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Wsparcie rzeczowe dla SP3

Wiadomości

Dyrektor Szkoły, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Kole z Oddziałami Integracyjnymi składają serdecznie podziękowania Panu Tomaszowi Pronin - przedstawicielowi zarządu GEBERIT PRODUKCJA sp. z o.o. i Pani Elżbiecie Cybulskiej za wsparcie rzeczowe w formie produktów firmy.

W roku 2023 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Kole z Oddziałami Integracyjnymi obchodzić będzie uroczysty jubileusz 100-lecia istnienia placówki.

To niezwykle doniosłe wydarzenia zaowocowało pomysłem wykonania modernizacji pomieszczeń lekcyjnych oraz sanitariatów w budynku głównym, w celu podniesienia standardów higieniczno-sanitarnych naszej placówki. Pomimo podjętych przez nas działań i starań wielu ludzi dobrej woli, posiadane na ten cel środki finansowe pozwalają nam wyłącznie na wykonanie prac remontowych.

Wiedząc z jaką życzliwością traktujecie Państwo działania o charakterze społecznym  nie ukrywam, że bardzo liczę na przychylność dla naszego przedsięwzięcia, które przy okazji byłoby doskonałą reklamę wspieranej przez Państwa inicjatywy na rzecz społeczności lokalnej.

Grażyna Trocińska