Dzień Chłopca w klasie 2a - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Dzień Chłopca w klasie 2a

Wiadomości

Uczniowie klasy 2a z okazji Dnia Chłopca integrowali się w Smokolandii. Zabawa przyniosła dzieciom wiele radości. Były: szaleństwa w basenie z piłkami, przełamywanie swoich lęków na zjeżdżalniach, ale również współpraca i wzajemna pomoc na tyrolce i torach przeszkód.

Piesza wycieczka do sali zabaw stała się również okazją do poznania najważniejszych zabytków naszego miasta. Kościół farny, Klasztor, Ratusz Miejski, Spichlerz, ruiny zamku kolskiego były dla wielu dzieci czymś nieznanym i nowym.
Wspaniale łączyć naukę z przyjemnością! Nam udało się to zrobić! Wszystkim chłopcom życzymy samych pogodnych dni!

(Joanna Perzyńska-Pluchrat)