„Ale to już było...” - bal ósmych klas 2023 - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

„Ale to już było...” - bal ósmych klas 2023

Wiadomości

W piątek 16 czerwca 2023 r. na balu wieńczącym osiem lat nauki w szkole podstawowej bawili się tegoroczni absolwenci. Uroczystość odbyła się w Zajeździe Leśnym w Borysławicach Kościelnych. Podczas tego wyjątkowego wieczoru młodzieży towarzyszyli dyrekcja, wychowawcy, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz rodzice.

Po oficjalnym powitaniu uczniowie rozpoczęli bal tradycyjnym dworskim tańcem narodowym -  polonezem - przygotowanym pod czujnym okiem pana Łukasza Kujawy. Rodzice, zgromadzeni goście oraz uczniowie z podziwem i wzruszeniem  przyglądali się tej tanecznej prezentacji.

Nieodłączny element imprezy stanowiła wspólna zabawa trwająca do późnych godzin wieczornych. Dobra atmosfera i wspaniała organizacja zapewniona przez niezwykle  zaangażowanych rodziców zapewniła niezapomniane wrażenia wszystkim uczestnikom balu.

(Karolina Cieślak)