„Jak co roku w karnawale, wszyscy bawią się wspaniale...” - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

„Jak co roku w karnawale, wszyscy bawią się wspaniale...”

Wiadomości

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Uczniowie z klas 1-3 uczestniczyli w balu karnawałowym, który odbył się 9 lutego 2024 roku. Tego dnia  już od rana w szkole pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach można było spotkać wróżki, księżniczki, motylki, piratów, strażaków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

Wystrój sali balowej wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcał  do wesołej zabawy. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, co
było głównym celem tego balu. Dzieci świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych konkursach. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.

(Edyta Zabłocka)