Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego Forget-me-not - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego Forget-me-not

Wiadomości

W dniu 21.04.2022 r. odbył się Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Forget-me-not dla uczniów z klas  IV-VIII. Siedmioro uczniów z naszej szkoły zmierzyło się z zadaniami skonstruowanymi w oparciu o zakres tematyczny obejmujący znajomość podanego wcześniej materiału tj. opowiadania, sentencje oraz współczesne piosenki angielskie. Poszczególne teksty były zaopatrzone w szczegółowe objaśnienia i przydzielone według stopnia trudności odpowiednio dla klas: IV-VI oraz VII-VIII. Pytania konkursowe obejmowały zadania zamknięte (wielokrotnego wyboru, zadania na dobieranie oraz typu prawda-fałsz) i zadania otwarte (z luką oraz zadania krótkiej odpowiedzi).

Mamy przyjemność ogłosić, iż w tegorocznym konkursie dyplomy uznania otrzymali następujący uczniowie:

Igor Sztobski z klasy 7b - 96%
Maja Starzec z klasy 6a
- 95%
Franciszek Wojtczak z klasy 4c
- 94%

Dyplomy uczestnika powędrowały do:

Maksymiliana Kalinowskiego kl. 6a
Norberta Rusa kl. 7c
Julii Swarcewicz kl. 7a
Julii Stachowskiej kl. 8a

Gratulujemy osiągniętych wyników i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Kinga Drzewiecka i Katarzyna Kaźmierczak)