Powiatowy Turniej Wiedzy na Dworze Króla Kazimierza Wielkiego - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Powiatowy Turniej Wiedzy na Dworze Króla Kazimierza Wielkiego

Wiadomości

Dnia 30 kwietnia 2024 roku w Liceum Ogólnokształcącym w Kole odbyło się uroczyste wręczenie ZŁOTYCH, SREBRNYCH i BRĄZOWYCH TARCZ w Powiatowym Turnieju Wiedzy na Dworze Króla Kazimierza Wielkiego. W tegorocznym turnieju brała udział rekordowa liczba uczestników - 134 uczniów szkół podstawowych z powiatu kolskiego. Miło nam ogłosić, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Kole znaleźli się w gronie zwycięzców.

Złotą tarczę z biologii wywalczył Wiktor Pisznot z klasy 8a. Zdobywcami tarcz z bloku językowego z języka rosyjskiego zostali uczniowie klasy 8a, gdzie złotą tarczę zdobyła Kseniia Diordiewa, srebrną Yuliia Podakowa, a brązową Archyp Koval.
Gratulujemy!

(Kinga Drzewiecka)