40 lat minęło... - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

40 lat minęło...

Wiadomości

16 lutego 2023 roku pożegnaliśmy odchodzącą na emeryturę nauczycielkę naszej szkoły – Panią Marię Witułę. Dyrektor szkoły Pani Grażyna Trocińska w imieniu własnym oraz wszystkich pracowników placówki, ze wzruszeniem w głosie pożegnała odchodzącą na zasłużoną emeryturę koleżankę.

„Są w życiu chwile, które coś ważnego rozpoczynają lub coś kończą. Przejście na emeryturę to moment w życiu człowieka, który łączy obie te cechy.

W związku z przejściem na emeryturę Pani Marii składam serdeczne podziękowanie, wyrazy szczególnego szacunku i uznania za długoletnią pracę opiekuńczo - wychowawczo - dydaktyczną. Marysiu pozostawiasz za sobą mocny ślad oddania i owocnej służby najmłodszemu pokoleniu. Ślad ten jest tym trwalszy, że znaczony przez Człowieka posiadającego w sobie ogromny ładunek ciepła, dobra i szlachetności. Człowieka czujnego i wrażliwego na potrzeby innych. Pamiętaj proszę, że Twoim udziałem niech będzie satysfakcja z dobrze spełnionej misji zawodowej i wdzięczność dzieci, uczniów rodziców i nas nauczycieli.”

Naszej koleżance Marii składamy raz jeszcze serdeczne podziękowania za współpracę naznaczoną ogromnym ładunkiem ciepła, dobra i szlachetności. Życzymy dużo zdrowia, długich lat życia – spokojnych i pogodnych, ubogaconych rodzinną radością. Wykorzystania wolnego czasu na realizację własnych planów i zamierzeń.

(Daria Jarmuszkiewicz)