Jak za dawnych, dobrych lat… - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Jak za dawnych, dobrych lat…

Wiadomości

Po przerwie w kultywowaniu miłych tradycji karnawałowych, lubianych zarówno przez dorosły jak i dzieci, spowodowanej sytuacją pandemiczną, uczniowie mogli znów w większym gronie bawić się tańcem przy dobrej muzyce.

25 stycznia 2023 roku, w nastrojowo przystrojonej sali wychowania fizycznego odbył się w dwóch turach bal karnawałowy – uczniowie klas czwartych i piątych bawili się od godziny 16:00 do godziny 18:00, natomiast młodzież z klas szóstych, siódmych i ósmych mieli swój czas na rozrywkę taneczną w godzinach od 18:30 do 20:30.

Dobrą muzykę – przeboje lubiane przez dzieci i młodzież zaserwowali młodzi prezenterzy z klasy 8c – DJ Bartek Karnikowski i DJ Janek Pluchrat
(na zdjęciu poniżej). Trafiając bezbłędnie w gusta szkolnej publiczności, stworzyli iście karnawałową i niepowtarzalną atmosferę do świetnej zabawy.