Lekcja historii i religii w jednym czasie i miejscu - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Lekcja historii i religii w jednym czasie i miejscu

Wiadomości

W środę, 11 stycznia 2023 roku uczniowie klas czwartych i 5c odbyli lekcję historii i religii w jednym z najpiękniejszych kolskich zabytków - w klasztorze o. Bernardynów.

Uczniowie wraz z opiekunami podziwiali przepiękną szopkę bożonarodzeniową i świąteczny wystrój świątyni. Posłuchali również o historii budowy szopek i o dziejach naszego klasztoru.

Ta lekcja bardzo Im się podobała, bo fajnie jest  kiedy możemy poznawać i dotykać historii różnymi zmysłami. Takie lekcje zostają w naszej pamięci na dłużej.

(Marzena Łuczyńska)