Jan Szymczak laureatem konkursu historyczno-plastycznego - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Jan Szymczak laureatem konkursu historyczno-plastycznego

Wiadomości

Mamy zaszczyt poinformować, że uczeń naszej szkoły Jan Szymczak z klasy 6b zdobył III miejsce w wojewódzkim konkursie historyczno-plastycznym „Polacy w świecie znani z działalności publicznej, misyjnej, naukowej, artystycznej i sportowej - Stany Zjednoczone Ameryki” zorganizowanym przez Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

Uroczystość wręczenia nagród laureatom odbyła się 10 marca 2023 r. na Targach Edukacyjnych w Poznaniu. Gratulujemy!

(Mirosława Rybicka)