SKO Blog miesiąca zdobyty - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

SKO Blog miesiąca zdobyty

Wiadomości

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Kole z oddziałami integracyjnymi, która bardzo aktywnie działa w SKO, znów sięgnęła po wyróżnienie. Tym razem znalazła się w grupie laureatów lutowej edycji w konkursie SKO Blog Miesiąca, zdobywając nagrodę I stopnia (oraz gwarantowaną nagrodę II stopnia). W lutym tematem przewodnim było cyberbezpieczeństwo.

Szkolna Kasa Oszczędności przy Szkole Podstawowej nr 3 od dziesięciu lat prowadzi Szkolny Blog SKO. Opisywane w nim informacje przedstawiają wydarzenia z życia szkoły połączone z działaniami Szkolnej Kasy Oszczędności.

(Patrycja Kubsik i Magdalena Roszak)