Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025 - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

Wiadomości

Nie tak dawno, z uśmiechem na twarzach, opuszczaliśmy szkołę, ponieważ czekały na nas upragnione wakacje. 2 września 2024 roku ponownie spotkaliśmy się na szkolnym dziedzińcu, by wspólnie rozpocząć nowy rok szkolny 2024/2025.

Jak co roku szczególnie powitaliśmy pierwszoklasistów, którzy rozpoczęli przygodę w murach „Kolskiej Trójki”. Przed Nimi 8 lat przygody z nauką! Niech będą przepełnione radością oraz wspaniałymi osiągnięciami edukacyjnymi.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego to także chwila refleksji i dobry moment na ustalenie wartościowych celów życiowych. Mamy nadzieję, że wypoczynek pozwolił zgromadzić całej społeczności szkolnej nowe pokłady energii do nauki oraz pracy. Życzymy zatem powodzenia, sukcesów oraz radości z odkrywania świata.

(Patrycja Malczyk)