Dzień Edukacji Narodowej 2022 - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

 
Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

Dzień Edukacji Narodowej 2022

Wiadomości
 
 
 


Jest taka data w kalendarzu, która wywołuje uśmiech u wszystkich członków naszej społeczności szkolnej. 14. października to wyjątkowe święto, które łączy wszystkie pokolenia. Dzieci, rodzice, nauczyciele i pracownicy administracji i obsługi uświadamiają sobie, że szkoła zajmuje istotne miejsce w życiu każdego człowieka. Dzień Edukacji Narodowej to przede wszystkim święto wszystkich ludzi związanych z oświatą, ale przede wszystkim tych, którzy dokładają wszelkich starań, aby młode pokolenie wyposażyć w niezbędną wiedzę i umiejętności.

Jak co roku spotkaliśmy się w sali gimnastycznej ze wszystkimi pracownikami i sympatykami szkoły, by wspólnie świętować Dzień Nauczyciela.
Poetyckie życzenia zostały zaprezentowane przez uczennice z klasy 5a i 5b. Następnie pani dyrektor zaprezentowała nauczycieli, którzy wyróżnili się swoją pracą dydaktyczną w trakcie ubiegłego roku szkolnego. Pani dyrektor zwróciła się do wszystkich nagrodzonych z podziękowaniami za podejmowane starania w kształtowanie wizerunku szkoły oraz odpowiedzialne i pełne zaangażowania wykonywanie podejmowanych zadań. Dzięki takim staraniom nasza szkoła może cieszyć się w przyszłości kolejnymi sukcesami edukacyjnymi.
                                                                                                                                                 (Patrycja Malczyk)

 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego